FIRMA POLINSECT TO:

Profesjonalizm
Bezpieczeństwo
Dyskrecja
Zaufanie

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi oraz doradztwo w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i zabiegów specjalnych.

Świadczymy usługi w zakresie ochrony zakładów przed szkodnikami w oparciu o założenia systemu HACCP, opracowujemy indywidualny program profilaktyki i zwalczania szkodników sanitarnych dla przedsiębiorstw różnych branż.


Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie zwalczania szkodników. Wszystkie stosowane przez nas środki są renomowanych marek, posiadają niezbędne zezwolenia MZ, atesty PZH oraz karty charakterystyki.


Firma posiada wykwalifikowanych techników, którzy swoim doświadczeniem służą Państwu od kilku lat. Częste szkolenia dają nam dostęp do najnowszej wiedzy w zwalczaniu szkodników. Wszystkie prace przeprowadzamy z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, zasad bhp, z bezpieczeństwem dla ludzi i środowiska. Stosujemy technologie: Oprysku, ULV, Gazowania, Zamgławiania, Pułapki Mechaniczne i inne.


Do każdej z usług wystawiamy protokół prac dla klienta, na którym jest wypisany środek który został zastosowany do realizacji usługi i ilość jego zastosowania. Na swoje usługi udzielamy Gwarancji.


Samochody którymi dojeżdżamy nie są oznakowane co daje pełną anonimowość.
Obejmujemy opieką firmy z całego kraju.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

>>>wstecz

tel. +48 512 035 548 e-mail: biuro@polinsekt.pl